O Firmie

O Firmie

Dobra firma to dobry produkt

Dobra firma to dobry produkt, a ten nie wymaga reklamy. Mimo wszystko firma WAGMONT stworzyła miejsce w sieci do zaprezentowania swojego profilu firmowego, a także pokazania wysokiej jakości swoich wyrobów.

WAGMONT istnieje od 1984 roku i od czasu założenia zdołał już osiągnąć wiele sukcesów na rynku krajowym i zagranicznym w branży ciężkiej metrologii wagowej. To duży dział przemysłowy obejmujący mechanikę i automatykę ważenia, które to nauki wykorzystujemy przez cały czas naszej pracy produkując urządzenia ważące, czyli po prostu - wagi.

Firma WAGMONT dla wygody naszych Klientów została podzielona na trzy działy:

  • handlowo-finansowy, zajmujący się kwestiami zakupu, rozliczeń między kontrahentami i innymi zagadnieniami wiążącymi się z transakcja zakupu jakiegokolwiek urządzenia w firmie;
  • serwisu i inżynieringu, w którym zajmujemy się serwisowaniem sprzętu i kontrolą jego zdatności do użytku;
  • konstruktorski i produkcyjny, to działy, w których konstruuje się oraz produkuje sprzedawane przez firmę urządzenia;

Każdy z działów ściśle współpracuje z pozostałymi, by w efekcie tworzyć urządzenia ważące najwyższej jakości, dopasowane ściśle do potrzeb klienta, doskonale sprawujące się w praktycznym użytkowaniu. Ogromne doświadczenie jakim dysponuje producent wag po kilkudziesięciu latach funkcjonowania na rynku pozwala nie tylko doskonalić swoją ofertę względem potrzeb swoich Klientów, ale również rozwijać się i uwrażliwić na zmienne warunki gospodarcze jak standardy obsługi.

Rosnące zapotrzebowanie na urządzenia ważące w wielu branżach oraz wysokie wymagania i nieustannie rosnące oczekiwania Klientów wobec urządzeń, jak i usług im pokrewnych m.in. w dziedzinie serwisu i oprogramowania wag pozwalają firmie osiągnąć pozycję wiodącego producenta oraz dystrybutora na krajowym rynku metrologicznym.

Atrakcyjne ceny

Dbamy o to, by produkty naszej firmy były w atrakcyjnych cenach, jak również mamy ciekawe rozwiązania zakupu ich dla przez bardziej wymagających klientów. I tak na przykład WAGMONT współpracuje z firmą leasingową, dzięki której znacznie łatwiej jest przedsiębiorcom wejść w posiadanie środków trwałych.

Staramy się zapewnić naszym Klientom pełen komfort zakupu, również pod katem konkurencyjnych cen, jakości serwisu, ewentualnych reklamacji i zwrotu, jak również finansowania w ratach leasingowych.

Jesteśmy elastyczni wobec możliwości finansowych naszych partnerów, jakimi bez wątpienia jest grono naszych Klientów, zwłaszcza stałych Klientów, którzy zaopatrują się w naszej firmie od lat poszerzając swoje zasoby wag oraz wymieniając je w razie konieczności na nowsze modele na korzystnych warunkach finansowych.

Waga dla każdej z branż

Oferta naszej firmy jest zróżnicowana i kompleksowa. Gwarantujemy szeroki wybór wag na potrzeby przeróżnej działalności, od punktu handlowego-detalicznego, przez hurtowników, punkty obrotu złomem i przemysł ciężki. Przedsiębiorcami, korzystającymi z naszych produktów i usług są przede wszystkim duże firmy. Są to przedstawiciele branży metalurgicznej, energetycznej, chemicznej, zakłady komunalne, przemysł wydobywczy, ale i przedstawiciele przemysłu spożywczego.

Dysponujemy ofertą dla każdego i na każdą "kieszeń", oferując przystępną cenę i doskonały produkt.

Produkty, które oferujemy swoim klientom są przede wszystkim najwyższej jakości, poświadczonej różnymi liczącymi się w branży certyfikatami i referencjami.

Oferujemy naszym Klientom wagi, podzielone według zastosowania, przeznaczenie oraz budowę.

Od czego zależy tak ogromny sukces naszej firmy na rynku?

Zgrany zespół specjalistów

Przede wszystkim od zespołu pracowników, oraz ich zaangażowania. Nasi konstruktorzy i inżynierowie dokładają wszelkich starań, by stworzyć produkty na miarę potrzeb Klientów, a specjaliści z działu handlowego - by pomóc w wyborze odpowiedniego modelu i dostarczyć go do użytkownika. Firma zrzesza samych kompetentnych, życzliwych i zawsze gotowych do pomocy pracowników, dzięki którym obsługa następuje sprawnie i przyjemnie.

Nasza kadra ciągle się dokształca, dzięki czemu nie stoimy w miejscu, tylko podążamy za postępem technologicznym, jak również trendami na rynku oferując najlepszą obsługę i ofertę w branży.

Nowoczesne procesy produkcyjne i zaawansowane oprogramowanie

Do produkcji urządzeń ważących, wykorzystujemy głównie technologię cyfrową do której oferujemy klientom specjalistyczne oprogramowanie, które usprawnia proces ważenia, przyspiesza pracę takiej wagi, jest w pełni kompatybilne oraz doskonale sprawdza się w praktyce.

Mając na uwadze potrzeby i problemy, jakie rodzi praktyka zastosowania naszych produktów, tworzymy odpowiednie funkcjonalne oprogramowania podnoszące skuteczność, jak i komfort jego użytkowania oraz bezawaryjną eksploatację, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, wśród której na pewno znajdziecie Państwo produkty i usługi spełniające Wasze oczekiwania. My ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, byście Państwo dokonali u nas korzystnych zakupów, a także polecamy się na przyszłość!