wagi samochodowe

Samochody są ciężkie - to wie każdy. Na tyle ciężkie, że nie ma możliwości, by jeden człowiek dał radę unieść choć najmniejszy z nich do góry, co dopiero z ładunkiem, który ważyć może o wiele więcej niż sam samochód. wykorzystując wagi samochodowe możemy z łatwością oszacować wagę ładunku ważąc samochód bez ładunku i wraz z nim.

By zważyć pojazd samochodowy, należy najechać na specjalny pomost wagowy - wbudowane w podłoże urządzenie ważące z funkcją najazdową. Dzięki tak prostej i stabilnej konstrukcji możliwe jest ważenie aut bez ich podnoszenia, a jedynie przez najechanie na pomost wagowy.

Oprócz oceny wagi ładunku pomosty wagowe służą ważeniu masy samochodów, również kontrolnemu ważeniu samochodów z załadunkiem, określając dopuszczalność masy pojazdu.

WAGMONT oferuje nie tylko sprzedaż odpowiedniej długości i szerokości pomostu wagowego. Wykonujemy jego montaż w określonym miejscu, począwszy od prac ziemnych i budowlanych, aż przez rozwiązania logistyczne, pozwalające usprawnić sposób przemieszczania się samochodów oraz ich ważenia, poprzez szlabany, czytniki kart i tym podobne.

Kompleksowa obsługa to wygoda i oszczędność

Jeśli w Państwa biznesie wskazane lub wręcz wymagane jest posiadanie wagi samochodowej, to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług naszej firmy oferującej kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży i montażu wag. Dzięki temu dokonają Państwo korzystnej inwestycji i powierzą ją najlepszym fachowcom. Dodatkowo zapewniamy profesjonalne modyfikacje specyfikacji wag pod zamówienie, wag o szczególnych wymaganiach.