wagi taśmowe

Waga taśmowa to idealne urządzenie pozwalające na pomiar masy danego towaru będącego w ciągłym jednostajnym ruchu. Nie jest łatwo skontrolować wagę towaru przepływającego przez taśmę, dlatego potrzeba w tym celu solidnych, nowoczesnych urządzeń ważących. tempo produkcji oraz jej specyfika wymusza ważenie wielu produktów w ruchu, zarówno kontrolnie jak i ostatecznie.

WAGMONT zajmuje się budową wag oraz elementów ich zabudowy, pozwalających całkowicie zautomatyzować nie tylko proces ważenia, ale i załadunku materiału. Synchronizacja urządzeń ważących z taśmą i przenośnikami pozwala usprawnić proces produkcji jak też kontrolę jakości towaru, sprawdzając każdy element w sposób wyrywkowy, lub całą partie towarów.

Wagi taśmowe to idealne rozwiązanie dla przemysłu wydobywczego, a także wielu innych potrzebujących regularnej kontroli masy surowców i towarów transportowanych z miejsca na miejsce.

Wykonujemy nie tylko specjalne wagi taśmowe, ale zajmujemy się również ich montażem. Oprócz samej wagi montujemy także wszelkie niezbędne do niej urządzenia. Dzięki temu proces transportu taśmowego oraz ważenia jest jeszcze szybszy, dokładniejszy i wymaga mniejszego nakładu pracy rąk własnych, co w efekcie sprawia, że jest oszczędniejszy. Dziś trudno sobie wyobrazić, by istniało urządzenie wygodniejsze niż waga taśmowa podczas kontroli masy transportowanego produktu.

Dziś trudno sobie wyobrazić, by istniało urządzenie wygodniejsze niż waga taśmowa podczas kontroli masy transportowanego produktu. WAGMONT dokłada wszelkich starań, by nasze produkty zaspokoiły nawet gusta najbardziej wymagających klientów.