wagi przemysłowe

Ten rodzaj wag stosowany jest najczęściej w najróżniejszych branżach przemysłu - lekkiego, ciężkiego, wydobywczego, chemicznego i wielu innych. Wagi przemysłowe służą do precyzyjnych pomiarów masy różnych przedmiotów i towarów o dużym tonażu.

Dokładna kalibracja, precyzja pomiarów i bezawaryjne działanie wagi jest wówczas priorytetowe, dlatego też nasze wagi przemysłowe wykonywane są z pieczołowitą starannością o każdy szczegół i zastosowaniem najlepszych na rynku podzespołów, surowców i technologii.

W asortymencie mamy głównie wagi wykonane za pomocą technologii cyfrowej - dziś najbardziej popularnej technologii ważenia na rynku. Cyfryzacja wag pozwala na precyzyjny, dokładny wynik, poza tym daje ogromny komfort użytkowania. Różne rodzaje wag - na przykład pomostowa lub najazdowa - pozwalają w sposób wygodny i szybki, ale także bezpieczny umieszczać nań różne ciężkie towary. Wykonane są z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, wgniecenia, zarysowania, a także działanie innych czynników, na przykład chemicznych. Mierniki wag są bardzo wygodne w użytkowaniu, czytelne i proste, by jak najlepiej sprawowały swoją funkcję. Swoje zastosowanie wagi znajdują w halach przemysłowych, jak również na wolnym powietrzu.

Idziemy z duchem czasu

Proszę mieć na uwadze to, że technologia idzie do przodu i niegdysiejsze sposoby ważenia są już nie tylko niemodne, ale przede wszystkim - nieprecyzyjne i nie dają najlepszych efektów. Zastosowanie nowoczesnych, cyfrowych wag w Państwa firmie z pewnością pozwoli odciążyć pracowników i przyspieszyć ważenie.

Kompatybilność z pozostałymi urządzeniami w procesie produkcji i przetwórstwa jak przenośniki, podnośniki, czy wózki widłowe, czy też na etapie pakowania w opakowania zbiorcze podnosi funkcjonalność urządzeń ważących, które oferujemy. na uwagę zasługuje również fakt, iż zdając sobie sprawę z istnienia niestandardowych wymiarów wielu towarów udostępniamy szereg wag o nietypowych wymiarach i możliwościach ważenia.