wagi zbiornikowe

W przemyśle spożywczym, chemicznym, a także w wielu innych niezbędny jest pomiar masy cieczy wlewanych do wielkich urządzeń, silosów i innych kadzi. Są to ilości ogromne, ponadto należy mieć na uwadze różną wagę poszczególnych cieczy w zależności od ich gęstości i nie tylko. W precyzyjnym oznaczaniu masy zbiorników doskonałe są wagi zbiornikowe.

WAGMONT przygotowuje specjalne rodzaje wag zbiornikowych o różnej wielkości i ogromnej czułości pomiaru. Różnią się one swoją budową w zależności od swojego przeznaczenia i potrzeb mierniczych. Dzięki zastosowaniu cyfryzacji przy pomiarach , wyniki podawane są szybko, precyzyjnie i w sposób bardzo wygodny dla użytkownika, nie wymagający wielkich nakładów pracy ani specjalnej wiedzy.

W budowie wag uwzględniamy realne możliwości kalibrowania oraz zabudowy pod zbiorniki. Istotne jest, że WAGMONT wykonuje zabudowy zbiorników na czujnikach pomiarowych w różnych warunkach, w jakich są one umieszczone, niekoniecznie w bezpiecznych strefach. Pracujemy zarówno w strefach EX, jak i w strefie 1/2G oraz 2/3G.

Dbamy o najwyższą jakość wykonywanych wag zbiornikowych, jak również ich solidny montaż, by zapewnić wygodę ich użytkowania swoim Klientom. Warto zwrócić uwagę na to, jak bardzo wagi zbiornikowe mogą ułatwić pracę w Państwa zakładzie, i dlaczego tak ważne jest, by zostały wykonane w sposób nie dający żadnych wątpliwości co do ich dokładności.